Visionbody Koliba Bratislava

V našej ponuke nájdete

Visionbody AB - Osobný tréner

Osobný tréner

Využite osobného trénera
s tréningovým plánom, ktorý vám vyhovuje.

Visionbody AB - Visionbody EMS

Visionbody EMS

Vyskúšajte náš revolučný tréning v špeciálnom obleku Visionbody.

Visionbody AB - Infrashape bicykel

Infrashape bicykel

Zacvičte si a vytvarujte svoje telo na našom špeciálnom infrashape bicykli.

Visionbody AB - Cocoon infra/parná sauna

Cocoon - infra/parná sauna

Vyskúšajte novinku v oblasti chudnutia a regenerácie.

Visionbody AB - Lymfodrenáž a zábaly na chudnutie

Lymfodrenáž a zábaly na chudnutie

Detoxikujte svoje telo a zbavte sa celulitídy.

Neinvazívna liposukcia

Neinvazívne odbúranie tuku cavitalom a ultrazvukom.

Maderoterapia anticelulitídna

Intenzívny tlak na fibróznu celulitídu a odstraňovanie tukových usadenín.

Visionbody AB - Children friendly

Sme Children friendly

K dispozícii máme aj detské ihrisko a detský kútik.

Max Shape Pro X

Revolúcia v nechirurgickom tvarovaní postavy

30-40 minútový tréning Visionbody EMS

Tréning v špeciálnom "Visionbody obleku"

Oblek pomocou elektród stimuluje všetky hlavné svalové skupiny , čím zabezpečuje rýchle spevnenie a výrazne skráti čas cvičenia. Je dokázané, že 20 minút aktívneho cvičenia v obleku Visionbody sa rovná 60 minút vo fitness centre.

Tréning je vedený skúsenou inštruktorkou a po úvodnej konzultácii prispôsobený konkrétnym cieľom klienta. Ak uprednostňujete kardio cvičenie, okrem kardio strojov ponúkame ako alternatívu k cvičeniu rýchlu chôdzu s paličkami, prípadne beh.

30-40 minútový tréning Visionbody EMS

Ako prebieha Visionbody tréning a čo budem potrebovať ?

Priniesť si stačí športovú obuv, uterák a chuť do cvičenia. EMS oblek si môžete jednorazovo zapožičať, alebo si zakúpiť svoj vlastný. Tréning začína krátkym kardiom (rozohriatím), nasleduje tréning s trénerom. Ide o cvičenie s vlastnou váhou, tkzv. funkčný tréning.

V prípade, že neobľubujete drepy, a cvičenie vo fitku, dohodneme sa na individuálnom prístupe, zaradíme cardio vo forme beh/ chôdza lesom (sme na Kolibe, cca 2 min. od lesa). Nastavenie tréningového plánu závisí od vášho cieľu (chudnutie, naberanie svalov, iba spevnenie). Tréningy Visionbody trvajú od 20 do 40 minút, časovo aj kondične to zvládne každý...

Pozrite si Visionbody video

Prístroj Infrashape Horizontal

Prístroj Infrashape Horizontal vo forme ležatého bicykla je výborný na chudnutie a spevnenie nôh, bruška a zadku. Infrashape je nenáročný a efektívny štart k vytúženej postave pre moletnejších, alebo pre začiatočníkov.

Ležatý bicykel odbremení chrbticu a kolená a vákuum vo vnútri prístroja masíruje a spevňuje pokožku. Infra svetlo a teplo prehrieva a zrýchľuje spaľovanie tukov. Počas tréningu klient pohodlne leží v Infrashape stroji a bicykluje, pričom môže počúvať svoju obľúbenú hudbu, sledovať YouTube videa, Facebook alebo Multivision.

Široká variabilita programov zabezpečuje pestrosť výberu tréningu, od nenáročných 30 minutových, až po profi 60 minutové kardio. Zariadenie infrashape spája vákuovú masáž pod tlakom s infra svetlom, čím urýchľuje chudnutie a efektívne tvaruje postavu. Bonusom sú kolagénové lampy, ktoré zároveň prispievajú k omladzovaniu pleti.

Lymfodrenáž a zábaly na chudnutie

Lymfodrenáž je špeciálna liečebná metóda, ktorá podporuje vyplavovanie odpadových látok z tela. Je to jemná povrchová masáž, ktorá zabezpečuje detoxikáciu tela a zbavenie sa celulitídy.

Lymfatický systém zohráva veľmi dôležitú úlohu v imunitnom systéme. Ak nefunguje dostatočne správne, v tele sa hromadí voda, odpadové látky a toxíny. V dôsledku toho vzniká neželaná celulitída, alebo napríklad pocity únavy nôh.

Cocoon Infra Spa

Novinka v oblasti chudnutia a regenerácie. Prináša relax, zameraný na oblasti chudnutia, pomáha k naštartovaniu metabolizmu, odbúravaniu celulitídy, pričom uvoľňuje stuhnutosť svalov.

Kombinuje 3 druhy infra žiarení, ktoré zároveň posilňujú imunitu, podporujú hojenie rán, čistia pokožku a zmierňujú bolesť.

Štíhla línia s CAVITAL WRC

CAVITAL WRC predstavuje kompletný a komplexný systém na formovanie tela. Rádiofrekvenčné odbúravanie tukov a spevnenie, kavitačný ultrazvuk a lymfodrenáž (vákuum) v jednom prístroji.

Akým systémom je tuk odbúraný?

Rádiofrekvenčné hlavice prístroja CAVITAL®WRC zvyšujú rozptyl kyslíka a prehrievajú tukové tkanivo. Počas elektromagnetického vlnenia sa vytvára významné teplo (60-70°C), ktoré rozpúšťa tukové tkanivo. Takpovediac ich „roztápa“, ktoré následne sa odplavia cez lymfatický systém. Alebo spália následných cvičením (napr. Visionbody oblek, Infrashape bicykel, ktoré nájdete tiež u nás v štúdiu).

Výsledok používania CAVITAL WRC
 • rozpúšťanie a zmenšovanie tukových buniek
 • okamžitá kontrakcia kolagénových vlákien – vypnutie kože
 • intenzívna stimulácia kolagénových a elastínových vlákien
 • zlepšenie metabolizmu - detoxikácia a okysličenie
 • odstránenie celulitídy

Cavital WRC

Záujem o neinvazívnu liposukciu a spevnenie tela na trhu v poslednej dobe stúpa. Prínosom pre klienta sú hlavne bezbolestnosť, efektivita a šetrnosť ošetrení. 

Avšak na dosiahnutie požadovaného výsledku je potrebných viacero sedení a “úbytok v cm” je individuálny. Výsledok ošetrenia závisí od rôznych faktorov, ako metabolizmus, dodržiavanie pitného režimu, pohybová aktivita, vek klienta resp. spôsob stravovania.

Visionbody AB - CAVITAL WRC - Liposukcia

Neinvazívna liposukcia

Najčastejšie ponúkaná metóda na neinvazívnu liposukciu je kavitácia. Na trhu existujú neinvazívno liposukčné prístroje, ktoré využívajú nízku alebo vysokú frekvenciu ultrazvuku.

Kavitácia (z latinského cavitas - dutina), je hydrodynamická dutina, vytvorená v kvapaline pri prudkom lokálnom poklese okolitého tlaku. Po zániku podtlaku, ktorý ju vytvoril kavita zaniká implóziou (prudké vyrovnanie tlakov smerom dovnútra - opak explózie).

Neinvazívna liposukcia pôsobí na lokálnu adipozitu (nadmerné usadzovanie tuku v organizme, obezita ). Vytvára v medzibunkovej tekutine implóziu mikrobubliniek tekutiny, ktoré zapríčiňujú to, že tuková bunka v blízkosti tejto implózie nevydrží zmeny tlakov a následne praskne, pričom sa vylieva do medzibunkového priestoru.

Porovnanie neinvazívnej liposukcie

Porovnajme však ponúknuté metódy kavitačného ošetrenia, t.j. nízkofrekvenčnú a vysokofrekvenčnú neinvazívnu liposukciu:

Kritériá porovnania Nízkofrekvenčná neinvazívna liposukcia - LOFU Vysokofrekvenčná neinvazívna liposukcia s vákuom - WRC
Kavitačný účinok silný S technológiou FocuSonic silný (kvôli modulácii)
Počuteľný zvuk - diskomfort prítomný žiadny
Kontrola penetrácie - prieniku žiadna kontrolovaná
Fokusovanie Je možné, ale drahá technológia Prítomný v technológii FocuSonic
Tepelný účinok žiadny prítomný
Účinok Odbúravanie tukov Fibrózna celulitída a odbúravanie tukov
Vacuum - lymfodrenáž žiadna zabudovaná
Ošetrovaná plocha Brucho a slabiny obmedzené Všetky lokality
Hĺbka penetrácie Veľká, ale nebezpečná Stredná, bezpečná
Kritériá
porovnania
Nízko-
frekvenčná
kavitácia
- LOFU
Vysoko-
frekvenčná
kavitácia
s vákuom
- WRC
Kavitačný
účinok
silný S technológiou
FocuSonic
silný (kvôli
modulácii)
Počuteľný
zvuk -
diskomfort
prítomný žiadny
Kontrola
penetrácie -
prieniku
žiadna kontrolovaná
Fokusovanie Je možné,
ale drahá
technológia
Prítomný
v technológii
FocuSonic
Tepelný
účinok
žiadny prítomný
Účinok Odbúravanie
tukov
Fibrózna
celulitída
a odbúravanie
tukov
Vacuum -
lymfodrenáž
žiadna zabudovaná
Ošetrovaná
plocha
Brucho
a slabiny
obmedzené
Všetky
lokality
Hĺbka
penetrácie
Veľká, ale
nebezpečná
Stredná,
bezpečná

Dr Derm Equipment Cavital® WRC

Kombinovaný kavitačný, rádiofrekvenčný a podtlakový prístroj Dr Derm Equipment Cavital®WRC, prostredníctvom intenzívneho ovplyvnenia fyziologických funkcií vytvára zmeny v tukovom a spojivovom tkanive a po niekoľkých ošetreniach sa dosiahne viditeľný a trvácny výsledok. Prístroj ponúka najmodernejšie metódy ošetrenia, aby sa účinne a bezpečne ovplyvnili biologické mechanizmy organizmu (vitalterapia). 

1. Neinvazívna liposukcia

Špeciálne vyvinutá  FocuSonic ošetrovacia hlavica prístroja Cavital®WRC zjednocuje prednosti  fokusovaného vysokofrekvenčného ultrazvuku a  kavitačnej technológie: vo vákuovom priestore ošetrovacej hlavice sa nachádza 5 zdrojov ultrazvuku, ktoré bezprostredne „ fokusuje“ na ošetrovanú plochu. Počas ošetrenia negatívny podtlak natiahne tkanivo do vákuového priestoru ošetrovacej hlavice, kde tkanivo je následne vystavené paľbe ultrazvukových vĺn. Neinvazívno liposukčný ultrazvuk spôsobuje ruptúru tukových buniek a následnú mobilizáciu tukov. Výsledkom je významná redukcia objemu a zlepšenie celulitídovými „hrčkami“ spôsobených nerovností.

Visionbody AB - kavitácia

2. Rádiofrekvencia

Rádiofrekvenčné hlavice prístroja CAVITAL®WRC (monopolárne, hexapolárne a podtlakové hexapolárne) pri telových ošetreniach zvyšujú rozptyl kyslíka a prehrievajú tukové tkanivo. Odpor tukových buniek v tele je najvyšší (200 ohm), preto kvôli prirodzenému odporu tkaniva účinkom elektromagnetického vlnenia sa vytvára významné teplo (60-70°C), ktoré rozpúšťa tukové tkanivo. Takpovediac ich „roztápa“, ktoré následne sa odplavia cez lymfatický systém. 

 

Účinok RF:

 • • okamžitá kontrakcia kolagénových vlákien – vypnutie kože
 • • intenzívna stimulácia kolagénových a elastínových vlákien
 • • zlepšenie metabolizmu  - detoxikácia a okysličenie
 • • rozpúšťanie a zmenšovanie tukových buniek

3. Lymfodrenáž

W-modulom vybavený CaVital® WRC prístroj je určený na pulzujúcu vákuovú masáž. Pulzujúci podtlak naštartuje prúdenie medzibunkovej tekutiny, odstraňuje toxické látky a uvoľnený tuk z tkanív. Prietok miazgy sa zrýchli 40-70 násobne, cez lymfatické uzliny a lymfatické kmene sa dostáva do krvi a následne sa toxíny a nadbytočná tekutina vylučujú obličkami. Jeden z fyziologických činiteľov celulitídy, medzibunkový opuch, sa počas vákuovej masáže prístrojom CaVital® WRC prirodzeným spôsobom odstraňuje z tela. 

Prístroj Cavital® WRC spoločnosti Dr Derm Equipment ponúka komplexné riešenie formovania tela prostredníctvom neinvazívnej liposukcie, rádiofrekvencie a lymfodrenáže. Kombinácia týchto troch metód zabezpečuje ideálne zrýchlenie metabolických procesov s dôrazom na dodržanie rovnováhy medzi procesmi stavebnými a odbúravacími a taktiež rýchly a bezbolestný spôsob redukcie objemu tuku.

Max Shape Pro X

Predstavujeme Max Shape Pro X, revolúciu v nechirurgickom tvarovaní postavy. Naša špičková technológia kombinuje päť výkonných prvkov v jednej hlave, aby ste bez námahy preformovali vaše telo. Funguje to takto:

Lift and Sculpt:

Naša neinvazívna procedúra využíva vákuové sanie na jemné nadvihnutie epidermis, dermis a podkožného tuku, po ktorom nasleduje väzba a natiahnutie spojivových tkanív. Tento proces účinne odbúrava podkožný tuk a urýchľuje metabolizmus tkanív.

Tvorba mastných kyselín:

Energia z Max Shape Pro X zahrieva ošetrovanú oblasť na približne 43º Celzia, čo spôsobuje tvorbu mastných kyselín. Tieto mastné kyseliny rozpúšťajú tukové bunky v ošetrovanej oblasti.

Metabolická cirkulácia:

Rozbité tukové bunky sú prirodzene vylúčené z vášho tela prostredníctvom pravidelného metabolického obehu.

Ošetrenia na mieru:

Naše prispôsobiteľné liečebné hlavice, ktoré obsahujú päť pokročilých technológií, sa používajú v sérii 5 až 10 sedení prispôsobených vašim špecifickým potrebám. Doba ošetrenia sa pohybuje od 15 minút do 2 hodín v závislosti od cieľových oblastí.

Výhody Max Shape Pro X

Max Shape Pro X je váš kľúč k tomu, aby ste boli vytvarovanejší, omladenejší a sebavedomejší. Objavte s nami budúcnosť tvarovania tela!

Rýchla redukcia

Svedčte o pozoruhodnom úbytku centimetrov na problémových miestach. Všimnite si viditeľný úbytok hmotnosti už po 6 sedeniach.

Omladenie pleti

Dosiahnite intenzívne napnutie pokožky, najmä v oblastiach, ako sú vnútorné stehná a horné kolená. Infračervené lúče a rádiové frekvencie stimulujú tvorbu kolagénu, zlepšujú metabolizmus tukov a zlepšujú elasticitu pokožky.

Odstránenie celulitídy

Naše vysokofrekvenčné rádiové vlny v kombinácii s pohyblivým vákuovým nástavcom podporujú krvný obeh, hladinu kyslíka v krvi a funkciu lymfatického systému, čím účinne bojujú proti celulitíde.

Hlboká revitalizácia pleti

Infračervené lúče a pohyblivý vákuový nástavec synergicky zlepšujú produkciu kolagénu, krvný obeh a elasticitu, výsledkom čoho je hladšia a mladistvejšia pleť.

Zlepšený krvný obeh

Naše mechanické valčeky a vákuový nástavec pôsobia ako omladzujúca masáž pre vašu pokožku, zvyšujú lokálny krvný obeh a znižujú výskyt vrások.

Maderoterapia

Vytvarovať si peknú postavu s pevnými krivkami a zdravou pokožkou, schudnúť a nemusieť pri tom cvičiť, to znie veľmi lákavo.

V oblasti formovania postavy môže popri tréningu,  výrazne pomôcť maderoterapia.

Táto masáž je zameraná na tvarovanie tela, odbúravanie podkožného tuku a celulitídy. Po masáži je pokožka vypnutá, s lepšou štruktúrou a rovnomerným farebným tónom.

Pri maderoterapii sa používajú špeciálne anatomicky tvarované nástroje z dreva. Odporúčame pri zavodnení, pomarančovej koži a keď sa vám nechce/nedá cvičiť.

Efekt je viditeľný už po 5-7 ošetreniach. Odporúčanie - výrazne zvýšiť pitný režim, aby sa uvoľnené toxíny „vyplavili„ rýchlo  preč.

Maderoterapia anticelulitídna

Výhodou použitia drevených prvkov je umožňovanie intenzívneho tlaku na fibróznu celulitídu a odstraňovanie tukových usadenín spolu s toxínmi. Použitím drevených prvkov sa stimuluje lymfatický systém a tým sa telo uvoľňuje od nahromadených toxínov. Toto uvoľnenie od toxínov stimuluje metabolizmus od nahromadených  tukov.

Výhody maderoterapie
 • zlepšuje cirkuláciu krvi,
 • zlepšuje lymfatickú cirkuláciu,
 • zlepšuje tonus a napína kožu,
 • zlepšuje produkciu elastínu, kolagénu a vitamínu E,
 • zlepšuje svalový tonus,
 • eliminuje výskyt celulitídy a prevencia jej vzniku.
Odporúča sa pre
 • uvoľnenie teľa a mysle,
 • stimuláciu lymfatického systému,
 • odstraňovanie celulitídy,
 • spaľovanie tukov,
 • tonus a vypnutie,
 • redukcia objemu.

Masážou sa preniká hlboko o vnútra kože, čím sa aktivujú bunky zvnútra.

Preto je terapia obzvlášť účinná pre
 • redukciu pásu,
 • elimináciu tukových usadenín nahromadených na bokoch,
 • definovanie nôh,
 • napnutie stehien a nôh,
 • zníženie objemu brucha.

Maderoterapia tváre

Vplýva na spevnenie kontúr tváre a jej cieľom je oživiť tvorbu elastínu a kolagénu ako aj zlepšiť cirkuláciu a tonus tváre. Získame tak zdravú pokožku tváre.

Maderoterapia antistresová (terapeutická metóda)

Aplikuje sa na terapeutické účely, uvoľnenie pacientov a zníženie úrovne stresu ako aj liečbu kontrakúry/svalovej hypotonie, spôsobenej zlým držaním tela alebo zníženou fyzickou aktivitou. Chrbtové svaly dostanú hladký tvar, kŕče a napätie vo svaloch sa znižujú, odbúrava tzv. uzliny, zvyčajne bez výskytu modrín.

Výhody antistresovej maderoterapie
 • redukuje stres,
 • víťazí nad zlou náladou,
 • znižuje bolesť v dolnej časti chrbta,
 • nemá žiadne vedľajšie účinky,
 • znižuje napätie vo svaloch,
 • znižuje krvný tlak,
 • uvoľňuje telo,
 • zmierňuje bolesti hlavy.

Začnite s tréningom v obleku Visionbody už teraz. Vyskúšajte našu lymfodrenáž, zábaly na chudnutie, infrashape bicykel alebo infra/parnú saunu Cocoon.

Mamičky - po pôrode do formy

Visionbody tréning s osobným trénerom rieši mnoho problémov spojených so súčasným životným štýlom a nedostatkom pohybu . Mamičky s deťmi, sedavé zamestnanie oceňujú 20-30 min tréning = ktorý nahradí 90 min vo fitku.

Chudnutie – zvýšenie energetického výdaja a zrýchlenie metabolizmu vďaka vysokému výdaju v krátkom čase . Elektrostimulačné cvičenie pomáha pri látkovej výmene v priebehu 20 -30 minút spálite rovnako ako za 1,5 h vo fitku .

Zrýchľuje sa spaľovanie tukov a ich premena na energiu. Z tela sa odbúravajú škodliviny a zlepšuje sa obranyschopnosť organizmu a odolnosť voči stresu. Cvičenie je vhodné aj pre začiatočníkov, veľkú časť práce urobí za vás Visionbody oblek. Veľmi vhodné po pôrode, nakoľko nezaberá veľa času.

Formovanie postavy a celulitída – počas Visionbody tréningu dochádza k rýchlemu odbúravaniu tuku, svalové bunky rastú a spevňuje sa pokožka najmä v problémových partiách ako sú stehná a boky a brucho.

Fyzio na spevnenie tela - cvičenie pre 60+

Odstránenie bolesti chrbta – účinne zmierňuje bolesti chrbta a spevňovaním chrbtového svalstva aj zlepšuje celkové držanie tela. Pre sedavé zamestnanie a tých čo nestíhajú je 20-30 min tréning ideálny. Takmer každá mamička trpí na preťaženie a bolesti chrbta, Visionbody je riešenie.

Rekonvalescencia po operáciách a rehabilitácia – EMS metóda je vynikajúci spôsob rehabilitácie po operačných stavoch a výrazne skracuje dobu rekonvalescencie. Nakoľko oblek cvičí vnútorné aj vonkajšie svaly, cvičenie napomáha k zotaveniu.

Odstránenie svalovej dysbalancie a atrofie svalov – oblek rovnomerne počas celého tréningu zaťažuje všetky hlavné svalové partie, a vyrovnáva disbalanc.

Športové pobyty

Už ste vyskúšali našu super premenu na neobvykle krásnom mieste v Chorvátsku? (len 6 hodín od Bratislavy)

Objednajte si 7- dňový športový pobyt (kombinácia tréningov Visionbody a Maderoterapie). V meste Poreč vás čaká táto krásna vila a športový zážitok, na ktorý len tak  nezabudnete.

Všetky pobyty sú robené na mieru a plne súkromné pre 4 až 6 osôb.
Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať!

O mne

Ako bývalá pretekárka horskej cyklistiky som strávila celé roky trénovaním. Po skončení mojej pretekárskej kariéry a po nástupe do sedavej práce som prirodzene ihneď začala mať problémy s kolísaním váhy a hľadaním správneho jedálnička. Moje tréningové objemy sa z 3-4 hodín denne skrátili na 1-2 hodiny. Bohužiaľ apetít ostal ten istý.

Pred 3 rokmi som objavila EMS - Visionbody cvičenie a môžem sa vám priznať, bola som ním od prvého momentu úplne fascinovaná. Oblek Visionbody rovnomerne formuje postavu, cvičebný program vie byť nenáročný a naopak, neskutočne ťažký, čím vie vyhovieť každému. Chudnete efektívne a rýchlo, potrebujete len 30 min. denne.

Cenník služieb

Identifikačné číslo služby Typ služby Popis Cena za hodinu
alebo služnu
Visionbody (vlastný oblek) EMS cvičenie 40 min. EMS tréning s osobným trénerom 25 €
Visionbody so zapožičaným oblekom EMS cvičenie 40 min. EMS tréning s osobným trénerom 30 €
Permanentka 10 + 1 zdarma permanentka na cvičenia Cocoon sauna, Infrashape chudnutie , Lymfodrenáž,
Madero ( nohy/zadok) , Visionbody, Kavitácia (lokálna)
250 €
Zapožičanie obleku Visionbody požičanie obleku Visionbody tréning - oblek 1 x 25 €
Infrashape bicykel vo vákuu a infra 30 - 60 min. program podľa
vášho výberu
chudnutie, cardio, rehabilitácia 25 €
Maderoterapia odbúranie celulitídy (nohy,
zadok, brucho)
masáž valčekmi na spevnenie pokožky (30 min.) 30 €
Cocoon spa kapsula na chudnutie infra, kolagén lampy, parný
zábal
odbúranie celulitídy, detox, odvodnenie, liečenie zápalu,
odbúranie bolesti svalov
25 €
Lymfodrenážne nohavice najsilnejšia lymfo na trhu okamžité odvodnenie, spevnenie pokožky, detox lymfy 25 €
Odbúravanie tuku lokálne skvapalnenie tuku a pretavenie
do lymfy
prístrojové ošetrenie pred tréningom boky, zadok lokálne
podľa dohody (20 min.)
25 €
Tyčinky, drinky, proteíny ponuka doplnkovej stravy Barbells, Nocco, Vitamin well, Gams 3 €
Identifikačné
číslo služby
Typ služby Popis Cena
za hodinu
alebo
službu
Visionbody
(vlastný oblek)
EMS cvičenie
40 min.
EMS tréning
s osobným
trénerom
25 €
Visionbody
so zapožičaným
oblekom
EMS cvičenie
40 min.
EMS tréning
s osobným
trénerom
30 €
Permanentka
10 + 1 zdarma
permanentka
na cvičenia
Cocoon sauna,
Infrashape
chudnutie,
Lymfodrenáž,
Madero
(nohy/zadok),
Visionbody,
Kavitácia
(lokálna)
250 €
Zapožičanie
obleku
Visionbody
požičanie
obleku
Visionbody
tréning -
oblek 1 x
25 €
Infrashape
bicykel vo vákuu
a infra
30 - 60 min.
program podľa
vášho výberu
chudnutie,
cardio,
rehabilitácia
25 €
Maderoterapia odbúranie
celulitídy
(nohy, zadok,
brucho)
masáž valčekmi
na spevnenie
pokožky
(30 min.)
30 €
Cocoon spa
kapsula na
chudnutie
infra,
kolagén lampy,
parný zábal
odbúranie
celulitídy, detox,
odvodnenie,
liečenie zápalu,
odbúranie
bolesti svalov
25 €
Lymfodrenážne
nohavice
najsilnejšia lymfo
na trhu
okamžité
odvodnenie,
spevnenie
pokožky, detox
lymfy
25 €
Odbúravanie
tuku lokálne
skvapalnenie
tuku
a pretavenie
do lymfy
prístrojové
ošetrenie
pred tréningom
boky, zadok
lokálne
podľa dohody
(20 min.)
25 €
Tyčinky, drinky,
proteíny
ponuka
doplnkovej
stravy
Barbells,
Nocco,
Vitamin well,
Gams
3 €

Dovoľujeme si vás informovať, že v prípade zrušenia termínu ošetrenia menej ako 24 hodín pred termínom alebo v prípade nedostavenia sa na termín účtujeme storno poplatok nasledovne:

20 minútové ošetrenie 25 €
40 minútové ošetrenie 50 €

Kontaktujte nás

Máte záujem o niektorú z našich služieb? Napíšte nám a zistite viac informácií o Visionbody. Alebo sa objednajte a rezervujte si u nás termín na funkčný tréning.

Telefón

Adresa

Bratislava III (Koliba), Deviata 4/a
(parkovanie priamo vo dvore pre 5 áut)

 

Pon-Pia: 7:00- 20:00
So-Ne: 8:00 - 13:00

© 2023 Všetky práva vyhradené pre Koliba Centrum s. r. o.
Pokračujte výberom nastavení ochrany osobných údajov. Pre viac informácií si prečítajte naše zásady ochrany osobných údajov a zásady používania súborov cookies.